Sık Sorulan Sorular

Bu opsiyon özel sözleşmeye bağlı olup, hafta içi mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında, hafta sonları ve resmi tatillerde olmak üzere hizmet sözleşmelerimiz mevcuttur. Taleplerinizi konu ile ilgili ekibimize danışabilirsiniz.

Sunucu Çözümleri, Veri Depolama Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri, Yedekleme Çözümleri, Lisanslama Çözümleri ile sistem çözümleri başlığı altında hizmetlerimiz mevcuttur. Talep ve ihtiyaçlar tespit edilir çözüm önerileri ve şartlar ifade edilir. Çözüm sunulur.

Özel Tasarım Web Sitesi – Sunucu, Alan Adı & Hosting Kurumsal Kimlik Oluşturma – Kurumsal E-Posta – Dijital Tasarım – Sosyal Medya ; Hizmetleri sunmaktayız.

Kolay kullanımlı, hatasız çalışan bir web sitesi yönetim yazılımı sayesinde sıkıcı eğitim süreçlerinden, bunun yaratacağı yükten kurtulmuş olursunuz.

Sosyal hesaplarınızı dijital tasarımlarla kurumsal bir görünüme kavuşturup, paylaşımlarınızı periyodik takip edelim. Bu sayede müşterileriniz ve markanız devamlı canlı olduğu gibi de networkünü her daim geliştirir.

Yönetici ve çalışanların kendilerine ait kurumsal e-posta adreslerine sahip olmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizi bir adım daha öne taşır.

Yeni şirket yada projelerde kimliğinizi oluşturmada yardımcı oluyoruz. Hem alan adınızın tescil edilip, web hosting alanına entegre edilmesi, hem de aldığınız hosting hizmetinin stabil bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

İp kamera sistemleri Ankara da Çözünürlük yüksek olursa, görüntüdeki detay o kadar doğru olur. Analog kameralar genelde aşağı yukarı 0.1 megapiksel (CIF) görüntüleri kaydederler. Bununla beraber, 3.1 megapikselli bir ip kamera aşağı yukarı 30 kat daha çok detay kaydediyor. Bu, 360 ° panoramalar da dahil olmak suretiyle daha büyük görüntü alanlarının kaydedilmesini mümkün kılar. Önemli ölçüde kameraların sayısını ve bundan dolayı maliyetleri düşürür. Örneğin, benzin istasyonunun dört şeridi normalde böyle bir görev için gerekli olan dört standart ip kamera yerine tek bir balık gözü kamera yani fish eye ile kaydedilebilir.

İç mekanda kullanılacak güvenlik kamerası için, kameranın bulunacağı konum çok önemlidir. Kameranın açısı, ışığın konumu ve kameranın montajlanacağı yükseklik güvenlik kamerasını seçerken en önemli etkenlerdir. Görünmesinin istediğiniz net alanı belirterek, lens seçimini ve çözünürlük kalitesi seçimini yaparız. İç mekanda genellikle yarım dünya şeklinde(dome kamera) tercih edilir. Standart bullet kameraya nazaran ayak bağlantısı olmasığından, daha geniş bir perspektifli ve daha şık bir görünüm sağlar. Aydınlatma veya güneş ışığının kamera lensine olan açısı, kullanılacak teknolojiyi belirler. Örneğin Day/Night, Low-Light, Thermal görüntüleme vs.... gibi teknolojik seçenekler arasından en doğru olanı seçmek gerekir.

Bu cihazlar hem AHD hem İp sistemleri aynı anda veya farklı farklı çalıştırabilme özelliğine denir. Örneğin sitemizde satılan 4 kanal cihazlar 4 AHD kamera , 4 İp kamera aynı anda kayıt edebilmektedir. Bu özelliği kullanabilmek için cihazın sırasıyla Menü =) System=)Digital =) Kanal Mod kısımına giriş yapılmalıdır. Buradan uygun modu seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evet,AGS güvenlik kamerası setlerinde yer alan kameralarda bulunan kızılötesi (IR) ledler sayesinde karanlıkta da siyah beyaz olarak net bir görüntü alınabilmektedir.

NVR ip kameraları kayıt etmek için kullanılır . Network Video Recording in kısaltmasıdır.

Evet, bu artık teknolojininde hızlı gelişimi sayesinde hem canlı görüntüleri hem geçmiş görüntüleri dilediğiniz yerden ve cihazdan izleyebilirsiniz.

İp Kameralarda 12V enerjinin data kablosu üzerinden aktarımını sağlayan sistemin adıdır. Genelikle POE özellikli switch üzerinden veya direk NVR ın poe çıkışından kameraya data kablosundan (CAt6 veya üstü) enerji aktarılarak kullanılır. Normal seri RJ45 bağlantısı yapmanız yeterlidir kameranın çalışması için. PoE kameralar, normal kameralardan çok daha fazla esnekliğe sahip IP kamera kullanımı sağlar, çünkü güç kablosunun olmaması, ethernet kablosunu neredeyse her yere çekebilmenize ve gerektiğinde kolayca yeniden konumlandırılmasına olanak tanır.